Adam5811 March 5, 2016

Manchester City a intrat în derby-ul de duminică împotriva United pro-activ, deja după un sfert de oră, cu toate acestea, a ispășit pentru inconsecvență în Unibet apărare. Marcus Rashford, Van Gaalův optsprezece descoperire, gadila cu șaptesprezece ani mai în vârstă stoperul orașului Martín Demichelis și ca Mazak a deschis scorul meciului

Rashord a devenit cel mai tânăr marcator în derby-ul Manchester în istoria și problemele apărătorilor adversarilor. – și anume Demichelis – a făcut continua. Minut înainte de jumătate punctată în jurul Fundașul central argentinian, și după contactarea a căzut la pământ.Arbitru Michael Oliver lovituri de nepískal, chiar dacă a fost intervenția Demichelisův în suprafața de pedeapsă există mai Unibet mult de suspect.

Slaba performanță leziuni interne portar Joe subliniate Hart, care se accidenteaza – ce altceva – după un biet back-trecere de la Demichelis și a trebuit să vină off. Nedohrál nu Demichelis, care a fost înlocuit de fostul atacant Sparta Wilfried Bony, nici el, nici Unibet pariuri online legale vreunul din colegii lui au avut, dar rezultatul nu se mișcă.

O performanță excelentă Unibet de fotografiere a arătat un alt atacant englez înainte de pauză. În serviciul devastat Tottenham Harry Kane, o rețea Bournemouth a trimis două mingi deja în primele cincisprezece minute.Kane a pus împreună un sezon începător în cinci goluri în toamna aceasta a doborât un hat-trick. Prima pagină

O victorie clară pentru Tottenham, care nu are în prezent Leicester primele cinci puncte subliniate în a doua jumătate a Christian Eriksen. Tottenham tocmai a marcat Unibet opt ​​goluri in Bournemouth in acest sezon.

Într-un duel de două adepților liga engleză după-amiază sa întâlnit la Europa Cupa Southampton si Liverpool. Oaspeții au început în sudul Angliei și au Unibet avut două goluri în minutul douăzeci și doi. Portarul Fraser Forster, mai întâi de departe depășit Philippe Coutinho, la cinci minute după ce Daniel Sturridge a marcat. Acasă

Decizia, a declarat că mulți ventilator. Dar Southampton Unibet a arătat o schimbare fantastică după pauză.

Principala furtuna caracter třígólové a devenit Sadio Mané.El a venit la jumătatea timpului și a abandonat imediat pedeapsa. Cincisprezece minute mai târziu, dar a scăzut, a participat la tamponul Tref Graziano Pelle și cu mine – patru minute înainte de sfârșitul – tras Unibet scorul în favoarea acasă un al doilea gol în meci

Liverpool este în convalescență după un colaps incredibil, Southampton Unibet sărbătorește trei importante. puncte de pe drumul spre cupe.

Sunderland a dominat primul derby anului cu Newcastle lin. Pagina de start a câștigat 3: 0 și antrenorul Sam Allardyce după-amiază octombrie a marcat prima Unibet victorie în noul club.antrenor cu experiență imitat în detaliu de trei predecesorul său, care în Sunderland – ca Allardyce. – a câștigat primul lor duel liga impotriva cel mai mare rival Acasă

Conform aceluiași scenariu ca să deturneze deja a șaptea înfrângere liga într-un derby într-un rând de asemenea, în Newcastle. Noul antrenor Rafael Benitez a pierdut Unibet ultima luni la meci Leicester împotriva Sunderland nevoie, împreună cu saloanele lor să se ocupe.

Dar, de la început a făcut frunte riduri vizita atacantul Jermain Defoe, care a fost la stadion Newcastle a marcat de două ori și seria sa extins sâmbătă. Acasă portar Rob Elliot Deși frumos stabilit pentru a sufla Fabia Boriniho, singur Defoe dar el este dorážky greșită Unibet și a treia vizită consecutivă pentru a infrumuseta St.James ‘Park goal. Newcastle a făcut o pauză după pauză și a comparat imediat laturile. Cu toate acestea, Yann M’Villa a fost, de asemenea, în spatele portarului.

Vito Mannone a făcut apoi câteva mișcări bune, dar el nu a păstrat o factură curată. Șapte minute înainte de final, la o centrare de pe partea dreapta a sărit Aleksandar Unibet Mitrovic și stabilit pe un final de 1: primul

Newcastle bate cel mai mare rival lui este acum patru ani și jumătate după tragerea la sorți probabil nu va fi mulțumit nici el, nici Unibet adversarul său . Cei doi rivali au continuat să rămână în zona de retrogradare

Duminica rezultate vs 31: Newcastle – Sunderland 1: 1. (83rd Mitrovica – Defoe 44), Southampton – Liverpool 3: 2 (ediția 64 și 86th Manea Pellé 83, – 17, Coutinho Unibet 22 Sturridge) Manchester City – Manchester United 0: 1 (16 th ed.Rashford), Tottenham – Bournemouth 3-0 (primul și al 16-lea Kane, 52. Eriksen).